درباره بنچفا

درباره بنچفا

بنچفا یک رسانه تخصصی سخت افزار به زبان فارسی است که به عنوان یک منبع معتبر در زمینه اطلاع‌رسانی و پوشش اخبار فناوری، ارائه راهنمای خرید و بررسی محصولات به ویژه در زمینه سخت‌افزار کامپیوتر، فعالیت می‌کند.

 

مخاطبان ما

 

مخاطبان بنچفا فقط محدود به کسانی که محتوای ما را فقط از طریق وب‌سایت دنبال می‌کنند نمی‌شود. پلتفرم بنچفا بر شبکه‌های اجتماعی تمرکز ویژه‌ای دارد و پس از مدت‌ها فعالیت، هزاران نفر اکنون محتوای بنچفا را در شبکه‌های مختلف دنبال می‌کنند. تولید محتوای منحصربه‌فرد و مورد نیاز کاربر و تعامل هرچه بیشتر با مخاطبین باعث شده تا بنچفا به یکی از محبوب‌ترین رسانه‌های سخت‌افزار در ایران تبدیل شود.

تیم بنچفا

تیم بنچفا

تیم ما از افراد علاقه‌مند و مجربی تشکیل شده است که به توجه به جزئیات و توانایی در تفسیر رویدادها و تغییرات در عرصه فناوری، تلاش می‌کنند تا خوانندگان عزیزمان را در جریان آخرین تحولات و پیشرفت‌ها قرار دهند.

 

 

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی بنچفا

بنچفا بر شبکه‌های اجتماعی تمرکز ویژه‌ای دارد و پس از مدت‌ها فعالیت، هزاران نفر اکنون محتوای بنچفا را در شبکه‌های مختلف دنبال می‌کنند. تولید محتوای منحصربه‌فرد و مورد نیاز کاربر و تعامل هرچه بیشتر با مخاطبین باعث شده تا بنچفا به یکی از محبوب‌ترین رسانه‌های سخت افزار در ایران تبدیل شود.

فعالیت‌های بنچفا

اخبار و مقالات

  این بخش از سایت به آخرین اخبار و مقالات مرتبط با دنیای سخت‌افزار می‌پردازد. از اطلاعات تازه‌ترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات تا معرفی محصولات جدید، اینجا منبعی قابل اعتماد برای علاقمندان به سخت‌افزار است.

 

بررسی

بررسی تخصصی سخت افزار در بخش بررسی تخصصی، می‌توانید به بررسی‌های دقیق و جامع از محصولات سخت‌افزاری دسترسی داشته باشید. اینجا به عنوان راهنمایی برای انتخاب بهترین قطعات به کاربران کمک می‌کند.

راهنمای خرید و آموزش

راهنمای خرید بنچفااگر به دنبال راهنمایی برای خرید سخت‌افزار یا آموزش‌های مفید در زمینه فناوری و سخت افزار کامپیوتر هستید، این بخش مناسب شماست. از مقالات آموزشی تا نکات خرید هوشمندانه، همه چیز را می‌توانید در این دسته‌بندی‌ها پیدا کنید.

اخبار و بررسی بازی

این بخش به آخرین اخبار و بررسی‌های جذاب از دنیای بازی‌های ویدئویی تعلق دارد. اگر به دنبال اطلاعات جدید در مورد بازی‌های ویدئویی و اسرار جذاب آن‌ها هستید و می‌خواهید به بررسی جدیدترین بازی‌ها دسترسی داشته باشید، روزانه به این دسته سر بزنید.

 

به‌روز باشید

بنچفا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

            

راه ارتباطی

شبکه‌های احتماعی بنچفابرای تماس با ما و ارائه پیشنهادات و انتقادات خود می‌توانید از آدرس زیر استفاده کنید.

آدرس ایمیل بنچفا: info@benchfa.com 

دکمه بازگشت به بالا
×